Top

Džudo klub “Novi Beograd” osvojio tri medalje na humanitarnom turniru “Srcem za Igora”

U organizaciji džudo saveza Beograda u sportskom centru Šumice u Beogradu 12. juna održan je humanitarni turnir “Srcem za Igora”. Turnir je održan u znak podrške obolelom džudisti Igoru Nurkiću koji će ići na lečenje u inostranstvo. Takmičenje je bilo izuzetno kvalitetno a džudo klub “Novi Beograd” je osvojio tri medalje.

U kategoriji do 34. kilograma srebrnu medalju osvojio je Kolarević Matej. Matej je pokazao raznovrstan repertoar tehnika ali je u finalnom meču izgubio od svog rivala iz Beočina na zahvat držanja.

U kategorji do 31. kilograma treće mesto zauzeo je Petrović Pavle. Pavle je pokazao izuzetnu tehniku u svakom meču i pokazao da njegovo vreme tek dolazi.

U kategoriji do 38. kilograma bronzanu medalju osvojio je Mušćet Dario. Dario je pokazao izuzetno napredovanje, a u meču za treće mesto ubediljivo je pobedio svog protivnika iponom.