Top

Osvojene četiri medalje na turniru “Judo kup Sirmium 2017″

U Sremskoj Mitrovici je 19.novembra održan medjunarodni džudo turnir “Judo kup Sirmium 2017″ u organizaciji džudo kluba “Sirmium” iz Sremske Mitrovice. Džudo klub “Novi Beograd” je imao četiri takmičara a osvojene su tri medalje.

U konkurenciji mladjih poletarki u kategoriji do 28. kilograma bronzanu medalju osvojila je Grujić Nina. Nina je imala tri meča od kojih je dva pobedila iponima.

U konkurenciji mladjih poletaraca u kategoriji do 31. kilograma bronzanu medalju osvojio je Maksmimović Stefan. Stefanu je ovo inace prva medalja na džudo takmičenjima a do nje je došao odličnim mečevima u veoma jakoj konkurenciji.

U konkurenciji poletarki u kategoriji do 31. kilograma bronzanu medalju je osvojila Mijalković Anja. Iako je Anja imala jake protivnice uspela je da dodje do medalje kroz repasažne borbe.