U Zrenjaninu je 10. marta održan medjunarodni džudo turnir “8.mart” u kome je učestvovalo oko 350 takmičara iz zemlje i inostranstva. Džudo klub “Novi Beograd” je imao tri predstavnika a osvojene su dve medalje i jedno peto mesto.

U konkurenciji poletarki u kategoriji do 34. kilograma Aleksić Hana je zauzela treće mesto. Hana je imala dva meča, od kojih je jedan izgubila na ipon tehnikom ipon seoi nage a drugi meč je pobedila tehnikom u parteru.

Mijalković Anja je zauzela treće mesto u kategoriji do 31. kilograma u konkurenciji mladjih pionirki. Anja je takodje imala dva meča. U prvom meču je izgubila od svoje velike rivalke Savić Bojane na dva vazarija. U drugom meču je za pet sekundi bacila svoju protivnicu na ipon tehnikom osoto gari.

Stojanović Minja je zauzeo peto mesto u kategoriji do 28. kilograma u konkurenciji poletaraca. Minja je imao tri meča i pokazao je izuzetnu borbenost i želju za pobedom u svakom meču.

Mijalković Anja i Aleksić Hana osvojile treće mesto na medjunarodnom turniru u Zrenjaninu