U sportskom centru “Šumice” održan je medjunarodni džudo turnir “Kup Novi Beograd” koji je okupio oko 200 takmičara iz pet zemalja. Džudo klub “Novi Beograd” je imao osam predstavnika a osvojeno je pet medalja.

U konkurenciji poletarki u kategoriji do 36. kilograma zlatnu medalju osvojila je Aleksić Hana. Hana je sve svoje mečeve pobedila iponima tehnikama osoto gari i kesa gatame.

U konkurenciji poletaraca u kategoriji do 46. kilograma srebrnu medalju osvojio je Mišić Aleksa, a bronzanu Marčok Igor.

U konkurenciji mladjih pionirki bronzanu medalju osvojila je Mijalković Anja u kategoriji do 31. kilogram.

U konkurenciji mladjih pionira u kategoriji do 34. kilograma bronzanu medalju osvojio je Rajčevski Maksim.